Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Vetura përfundon në banjon e shtëpisë

Advertisement

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Bosnjë dhe Hercegovinë.

Një shofer me veturë të tipit Audi ka përfunduar në banjon e një shtëpie në qytetin Shiroki Brijeg, transmeton lajmi.net.

Thuhet se vetura ishte në një shpejtësi shumë të madhe dhe si pasojë ka ardhur tek ky aksident i rrallë.

Ai shembi murin e shtëpisë dhe shkaktoi dëme të mëdha materiale brenda shtëpisë, duke u futur deri në banjo.

Fatmirësisht, nuk është raportuar për ndonjë familjar të lënduar, ndërsa edhe shoferi dhe pasagjeri kanë shpëtuar pa lëndime.

Advertisement

Read Previous

Gabim laboratori, 400 njerëzve me COVID-19 u është thënë gabimisht se kishin rezultuar negativë në…

Read Next

Pacienti heq maskën ndez cigare – Zjarr në Spitalin e Pulmologjisë Shkup –