Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Vetura bie në humnerë nga 50 metra lartësi, kjo është gjendja e shoferit

Advertisement

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën e fshatit Benç, bashkia Tepelenë. Një automjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe ka rënë në 50 metra lartësi si dhe është përmbysur.

Drejtuesi i mjetit është transportuar për në spitalin e Tepelenës për të marrë ndihmë mjekësore.
Report Tv raporton se gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka shkuar policia e cila vijon hetimet për shkaqet e aksidentit ku dyshohet se një ndër to është lagështira në rrugë.

https://video.gjirafa.com/report-tv-aksident-ne-gjirokaster-makina-bie-nga-50-metra-lartesi-shoferi-shpeton-mrekullisht-mp4

Advertisement

Read Previous

Dy të vdekur nga aksidenti në Klinë, përfshirë një fëmijë

Read Next

82-vjeçari humb kontrollin e Ferrarit dhe përfundon brenda qendrës tregtare