Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Venko Filipçe e kalon Vitin e Ri në sallën e operacionit

Advertisement

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce e kalon Vitin e Ri në sallën e operacionit.

“Ky është ekipi në detyrë për natën e ndërrimit të viteve në Klinikën e Neurokirurgjisë. Gjithmonë kënaqësi të punosh me kolegë të rinj. Sonte ata më ndihmuan në një operacion të tumorit në tru. Ne e kemi përfunduar me sukses operacionin, i uroj pacientit shëndet dhe shërim të shpejtë. Natë e qetë për kolegët e mi. “Gëzuar Vitin e Ri!”, Shkruajti Venko Filipce në Facebook.

Advertisement

Read Previous

Përgjaket Tirana në ditë e parë të Vitit të Ri, 34-vjeçari i dehur vret me thikë kunatin

Read Next

Është djalë foshnja e parë në vitin 2021 në Shkup