Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Vdekja e biznesmenit nga Prespa, Hoxha: Do mbetet në kujtimet tona si një familjar shembullor dhe shok besnik

Advertisement

Statusi i Arjanit Hoxhes

Me pikëllim pranova lajmin për ndarjen nga jeta të familjarit, shokut dhe bashkëpartiakut Agron Rexhepi. Do mbetet në kujtimet tona si një familjar shembullor dhe shok besnik.
Zoti e shpërbleftë me gradat më të larta të Xhennetit.
Familjes dhe gjithë të afërmve Zoti i’a shtoftë durimin.
U prehtë në paqe!

Advertisement

Read Previous

Berisha: Drafti i Ramës për Asociacionin rëndon krizën në veriun e Kosovës

Read Next

Konjufca: Rama gaboi me draftin, s’u ul të fliste me Kurtin