Breaking News :

nothing found
21-09-2023

V r a s j a e tre personave në Deçan, Borrell: I tme*rruar nga sul mi!

Advertisement

Shefi i Politikës së Jashtme të Bashkimit Evropian, Josep Borrell ka reaguar sot pas rastit tra*gjik të së premtes në Gllogjan të Deçanit, ku u vr*anë tre persona në autobus, në mesin e të cilëve dy nxënës.

Borrell në një postim në Twitter shkruan se bashkëndjen me familjet e vikt*imave, ndërsa ka thënë se përgjegjësit duhet të gjenden dhe të sillen para drejtësisë për këtë kr*im të tme*rrshëm.

Borrell në një postim në Twitter shkruan se bashkëndjen me familjet e vikt*imave, ndërsa ka thënë se përgjegjësit duhet të gjenden dhe të sillen para drejtësisë për këtë kr*im të tme*rrshëm./Albaniapost

Advertisement

Read Previous

Grida Duma bën ndryshimin drastik në pamjen e saj, vështirë ta njihni (FOTO)

Read Next

Nga Spitali “Pirogov” lëshohen dy nga të lënd*uarit në aksi*dentin me autobus