Breaking News :

nothing found
27-09-2023

U Sûlmua Nga Derri I Egër, Ndërron Jetë Gjûetari

Advertisement

Një banor i fshatit Disoni i poshtëm ka ndërruar jetë sot nga lëndimet nga një derr i egër të cilin e ka gju.ajtur dhe nuk e ka goditur, konfirmojnë për MPB-në MPB-ja.

– Në SPB Veles është rap0rtuar se rreth orës 8 në afërsi të fshatit Vesje-Negotinë, gjatë gju.etisë së de.rrit të eg.ër, T. T. (1971) nga fshati Dolni Disan, ka gju.ajtur me një plûmb në një de.rr të eg.ër, por nuk ka arritur ta g0dasë atë, pas së cilës ajo e ka
sûlmuar duke e lènduar dhe më pas ka ndërruar jetë në vend, sqaron MPB.

Advertisement

Read Previous

Kuqezi mbi makinat luksoze, shqipet i vënë “zjarrin” Londrës

Read Next

Gazetarja po raportonte LIVE pas ndeshjes, tifozët e prekin nga të pasmet