Breaking News :

nothing found
10-06-2023

U raportua se vdiq nga Covid-19, kthehet në shtëpi 9 ditë pasi u “va*rros”

Advertisement

Një spanjolle, familja e të cilit besonte se ajo vd*iq nga virusi korona, i befasoi të afërmit e saj duke u kthyer në shtëpi nëntë ditë pasi u tha se ishte va*rrosur, raportojnë mediat lokale.
Pas konfuzionit për emrin, familja e 85-vjeçares Rogelia Blanco u informua se pensionistja vdiq nga COVID-19 më 13 janar dhe varrimi i saj ishte të nesërmen, raporton Reuters, duke iu referuar gazetës “La Voz de Galicia”./Insajderi

Advertisement

Read Previous

Të prekurit nga tërmeti në Shqipëri fillojnë të hyjnë në shtëpitë e reja

Read Next

Kuvendi sot do të debatojë për përzgjedhjen e Naser Ziberit për Avokat të Popullit