Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Turistja zhvishet tërësisht dhe hidhet nga ura 45 metra e lartë

Advertisement

Një video tregon momentin kur një turiste zhvishet lakuriq dhe kërcen nga një urë me lartësi 45-metërshe në Portuagli.

Turistja, e cila besohet të jetë nga Brazili, u filmua duke bërë kërcimin e frikshëm në Urën e Dom Luisit I në Porto.

Pamjet tregojnë gruan, për të cilën besohet të ketë qenë e pirë, duke u zhveshur ndërsa balanconte trupin e saj në mbrojtëset anësore të urës, përpara se të hidhet në lumin Douro.

Së bashku me turisten, u bashkuan edhe dy burra të tjerë duke kërcyer të zhveshur në ujë.

Mediet lokale thanë se patrullat e policisë kontrolluan zonën pas incidentit, por nuk gjetën ndonjë nga personat e përfshirë në kërcim dhe asnjë arrestim nuk është bërë deri më tani.
https://video.gjirafa.com/untitled-design-mp4-21

Advertisement

Read Previous

“Dashuri pa kushte”, vogëlushi me Sindrom Down për të cilin përkujdeset Big Mama

Read Next

Propozimi i ri, korsi vetëm për femrat në autostrada