Breaking News :

nothing found
28-09-2023

TRAGJ*IKE/ Shkon në tre numri i personave që humbën jetën në Gllogjan

Advertisement

Në fshatin Gllogjan të Deçanit para pak minutash u regjistruan të shtëna me ar*më zja*rri ndaj një autobusi me nxënës.

Sipas Express të vde*kur kanë mbetur 3 persona, mes tyre shoferi i autobusit, dhe 2 nxënëse, ndërsa të plag*osur kanë mbetur edhe 2 persona të tjerë. Zëdhënësi i Prokurorisë së Pejes, Shkodran Nikqi ka konfirmuar se ka të shtëna me ar*më zja*rri ndaj një autobusi me nxënës.

“Dyshohet se ka te sht*ena me ar*me zja*rri ne drejtim te nje autobusi me nxenes, prokurorja kujdestare eshte nisur ne drejtim te vendit te ngjarjes”. /albeu.com/

Advertisement

Read Previous

Vra*sja dhe plag*osjet në Deçan, brenda në një autobus me udhëtarë

Read Next

“Rasti i Deçanit”/ Shkon në 4 numri i personave që kanë humbur jetën