Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Tragjedi/ Rrëshqet muri në Gajre të Tetovës, raportohet për viktima

Advertisement

Pa Censurë mëson nga informacione jozyrtare se sot rreth orës 10 ka ndodhur një fatkeqësi në fshatin Gajre, ku dy persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar!

Personat që kanë humbur jetën kanë qenë puntorë krahu të cilëve fatkeqësia ju ka ndodhue gjatë punës!

Pa Censurë do ju mbajë të informuar!

Advertisement

Read Previous

7 janari ditë jopune për të gjithë qytetarët

Read Next

Policia del me njoftim zyrtar për rastin tragjik në Gajre, një person ka humbur jetën