• 20-10-2021

Tërmeti shkund vendin tonë, epiqendra në kufirin me Kosovën-Serbi

Para një ore një termet ka goditur kufirin Maqedoni e Veriut – Kosovë – Serbi derisa dridhjet janë ndier edhe në kryeqytet dhe qytetet tjera të vendit në pjesën veriore dhe veriperendimore.

Ndonëse ende nuk ka të dhëna mbi magnitutën e tij, megjithatë dridhjet kanë shqetësuar qytetarët.

 

Read Previous

Kafeja redukton sëmundjet mendore

Read Next

Su*lm i аr*matosur. Vri*tеt pоlici

%d bloggers like this: