Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Të sht ëna në Haraçinë midis dy familjeve, nuk ka të lën duar

Advertisement

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se më 04.02.2020, rreth orës 15:35 në SPB Shkup, është rap*ortuar se në Haraçinë ka pasur përl*eshje me armë.

“A.A. (35), nga fshati Haraçinë ka de*noncuar se derisa ka qenë duke ndenjur në oborrin e tij me F.A.(31) nga fshati Haraçinë, me veturë “ford”, me targa të Shkupit ka kaluar SH.M.(36) dhe Sh.M. të cilët kanë gju*ajtur në drejtim të A.A. dhe F.A., ndaj çfarë u janë përgjigjur njëjtë”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Shtojnë, se të lë*nduar nuk ka, por janë dë*mtuar dy vetura, “ford” dhe “mercedes” dhe se punohet në zbardhjen e rastit./TV21

Advertisement

Read Previous

Jep dorëheqje drejtoresha e Klinikës Infektive në Kosovë

Read Next

Regjistrimi, qytetarëve do u parashtrohen 60 pyetje