Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut!

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit nga 2.324 teste të kryera, 119 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, dhe atë: Shkup-87, Kumanovë-4, Prilep-3, Manastir-7, Kavadar-6, Ohër-1, Shtip-1, Strumicë-1, Koçanë-1, Strugë-1, Sveti Nikollë-2, Kriva Pallankë-1, Demir Hisar-1, Makedonski Brod-2 dhe Demir Kapi-1 rast.Ndërkohë instituti i Shëndetit Publik njofton se 3 pacientë e kanë humbur betejën me koronavirusin, kurse janë regjistruar dhe 257 pacientë të shëruar nga Kovid-19.

Advertisement

Read Previous

Ndërron jetë edhe babi i fëmijëve!

Read Next

Ndërron jetë 3 vjeçari që u do*gj nga zja*rri disa ditë më parë