Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Taravari: Do të dorëhiqem si sekretar i ASH-së!

Advertisement

Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari në deklaratë për TV Klan, tha se nuk do të kandidojë sërish për të njëjtin post në parti.

Sipas tij, nevojiten kuadro të reja në parti të cilët mund të kontribuojnë në ASH.
“Personalisht mendoj se sekretari i Përgjithshëm i partisë duhet të zgjidhet një kuadër më ri dhe që ka më shumë kohë. Unë me siguri nuk do të jem sërish sekretari i Përgjithshëm i ASH-së”, u shpreh Taravari.

Ai shton se ky vendim është personalisht i tij dhe se ky vendim nuk do të kthehet./Telegrafi/

Advertisement

Read Previous

I vdiq bija në ak sident, babai paguan dy persona për t’u hakmarrë

Read Next

Merr flakë autobusi me nxënës në Shqipëri