Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Sulejman: Jemi dëshmitarë se tek ne nuk funksionon sistemi

Advertisement

Njohësi i çështjes së trafikut, Agron Sulejman, në emisionin debativ në TV Shenja, duke folur për aksidenti tragjiK në Bullgari, ku si pasojë mbetën të vdekur 46 persona, tha se tek ne nuk funksionin sistemi.

“Jemi dëshmitarë të situatës ku shohim se nuk po funksionin sistemi. Do të thotë se kemi sistem jo funksional në këtë pjesë. Nëse dikush lejohët të vozitë, dhe të çon njerëz lartë poshtë, nëpër Evropë edhe në transportin ndërkombëtar dhe nuk ka kurrfarë leje për atë, ajo tragjedi dhe ndodhin tragjedi”, deklaroi Sulejman. /SHENJA/

Advertisement

Read Previous

Rrëfen dëshmitari: Shoferin e zuri gjumi, mora çekiçin dhe e theva dritaren

Read Next

Rrëfim EMOCIONAL/ Aliti shpëtojë 6 persona por jo edhe djalin e tij 23 vjeç!