Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Sot realizohet pranim-dorëzimi i vaksinave nga Serbia

Advertisement

Pasi para disa ditëve dështoi dorëzimi i planifikuar i vaksinave, Qeveria mbrëmë ka dërguar njoftim deri tek mediumet se dërgesa e parë e vaksinave nga Republika e Serbisë do të bëhet sot në orën 10 në pikën kufitare Tabanovcë, përcjellë nmk-post.

“Një delegacion nga Republika e Serbisë e udhëhequr nga Presidenti Aleksandar Vuçiq do të marrë pjesë në dorëzimin, ku do të mirëpritet nga Kryeministri Zoran Zaev”, thuhet në njoftimin e Qeverisë./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Zgjedhjet/ Ambasada amerikane: Votoni, tregoni dashurinë për vendin tuaj dhe familjen

Read Next

Voton Enver Hoxhaj, ja porosia e tij