Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Sonte për herë të parë një vajzë nga Kosova në ‘Përputhen’

Advertisement

Për herë të parë një vajzë nga Kosova do bëhet pjesë e emisionit “Përputhen”.

Lajmin e ka konfirmuar autorja Olsa Muhameti në Instagram aty ku çdo javë i paraprin me pak informacione ngjarjeve që do ndodhin në prime.

Ndonëse nuk shihet qartë se kush është, bëhet fjalë për një zeshkane ‘bombë’ që hyn sonte.

Advertisement

Read Previous

Italia goditet nga një termet i fortë

Read Next

Dhëndri i Sali Berishës hip mbi veturën e Lulëzim Bashës dhe ngrit dy gishta lart