Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Si në filma: Një person i armatosur grabit para në një pompë derivatesh në Mitrovicë

Advertisement

Një pompë derivatesh ka qenë cak i hajnave këtë mbërmje në Kçiq të Mitrovicës.

Zëdhënësi i Policisës së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka konfirmuar për Express se një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur një shumë të parave.

Si në filma: Një person i armatosur grabit para në një pompë derivatesh në Mitrovicë

Një pompë derivatesh ka qenë cak i hajnave këtë mbërmje në Kçiq të Mitrovicës.

Zëdhënësi i Policisës së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka konfirmuar për Express se një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur një shumë të parave.

“Sonte, rreth orës 18:00, nga ana e tre ankuesve , punëtor në një pompë derivatesh në fsh Kçiq të Mitrovicës, është raportuar se një person i dyshuar e i maskuar, nën kanosje e armës ka grabitur një shumë të parave. Nga infomracionet e deritanishme nuk raportohet për t’ lënduar. Me rastin jan duke u marrë njësitet përkatëse policore”, ka thënë Zahiti.

Advertisement

Read Previous

Kelmendi: Karrierën e mbylla në mënyrën më të keqe, nuk e meritova këtë

Read Next

A është shmangur lufta? Biden dhe Putin biseduan për dy orë në takimin virtual