“Shteklli” nxjerr foton e plagosjes së tij: “Zoti i do trimat” (FOTO)

Estimated read time 1 min read

Rade Trajkovski – Shtekli nga Shkupi, i cili më pak se një muaj më parë ishte shënjestër e një sulmi në qendrën tregtare “East Gate Mall” në Shkup, në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një storie me plagët e marra nga plumbat. Ai publikoi një nga pesë plagët me armë zjarri që mori dhe më pas shkroi:

Advertisement

“Unë jam i bekuar”, “Një në pesë” dhe “Zoti i do guximtarët”. Kjo ishte tentativa e dytë për eliminimin e Trajkovskit dhe MPB-ja ende nuk ka të dyshuar apo të arrestuar zyrtarë për dy rastet./Monitor.mk

Advertisement
Advertisement

You May Also Like