Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Shqipëri, Ritet ndjeshëm numri i të infektuarve dhe viktimave nga Covid-19

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri informon se gjat 24 orëve të fundit janë kryer 4,083 testime dhe janë regjistruar 1,143 raste të reja ditore 1,143, përcjell nmk-post.com. Gjithashtu si të shëruar janë regjistruar 683 persona ndërsa 15 persona kanë humbur betejën me virusin korona/nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Kapet një person duke bartur emigrantë me “shleper”

Read Next

Ljubomir Frçkovski propozohet për ambasador i Maqedonisë në SHBA