Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Shpërthen vetura e kryetarit të Odës Ekonomike të Energjetikës

Advertisement

Mbrëmë Oda Ekonomike e Energjetikës së Maqedonisë në profilin e saj në Facebook njoftoi se vetura e kryetarit të Odës Ekonomike Gjorgi Manaskov ka shpërthyer në autostradën te udhëkryqi në Vizbegovë në drejtim të Shkupit.

Gjatë momentit të shpërthimit Manaskov ishte në makinë bashkë me një udhëtarë.
Oda e Tregtisë bën me dije se policia e ndërhyrjes së shpejtë që ndodhej aty pranë dhe zjarrfikëset kanë reaguar menjëherë, por nuk kanë arritur të shuajnë zjarrin Mercedesin S200 të zi, i cili u dogj krejtësisht në më pak se 3 minuta.
Nga Oda Ekonomike e Energjetikës bëjnë të ditur se nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar.

Advertisement

Read Previous

Qeveria: Cigaret elektronike mund të përdoren edhe në ambiente të mbyllura

Read Next

Mesazhi i fshehtë që Rama, Vuçiç dhe Zaev përcollën me kravatat