Breaking News :

nothing found
21-09-2023

SHOFER I DEHUR MBLEDHET ME MJETE NË NJË KAFENE Aksident ne…

Advertisement

Shoferi në gjendje të dehur është përplasur me lokalin në autostradën A3 në hyrje të Kamenicës së Maqedonisë. Dëshmitarët okularë thonë se kjo është hera e katërt që shoferë të dehur hyjnë me shpejtësi në lokalin në hyrje të qytetit.

– Fatkeqësisht, shpesh ndodh që për shkak të dehjes të jemi dëshmitarë të një ngjarjeje të pakëndshme. Kafeneja është pikërisht në hyrje të qytetit dhe shoferët në vend që të vozisin me kujdes, në orët e vona të mbrëmjes bëjnë të kundërtën dhe rezultati është shkatërrimi i kafenesë, që po ndodh për herë të katërt – thonë dëshmitarët okularë.

Ngjarja e ndodhur herët në mëngjesin e sotëm është konfirmuar nga policia, e cila ka bërë të ditur se drejtuesi i mjetit është regjistruar me sasi të paligjshme të alkoolit në gjak, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.
Krahas gjobës fillestare, ndaj drejtuesit të mjetit është shpallur edhe parashtresë përkatëse për shkaktim të dëmit material

Advertisement

Read Previous

Çudia e madhe e vitit, tifozi shqiptar dërgohet nga stadiumi në spital, rikthehet me taksi dhe shijon golin e…

Read Next

Dy të vdekur nga aksidenti në Klinë, përfshirë një fëmijë