Breaking News :

nothing found
01-12-2022

Sela për universitetet dhe bashkësinë fetare! Ne do të sillnim autonomi për to…(VIDEO)

Advertisement

Lideri i ASH-së Ziadin Sela në Click Plus përball analistëve ka folur edhe për universitetet dhe bashkësinë fetare ku mes tjerash ai tha se do të sjellë autonomi për to, përcjell nmk-post.com

 

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/3553026178085127/

Advertisement

Read Previous

Kafenetë të mbyllura pas orës 18! Policia kontrolle në terren…

Read Next

Mes lotësh, babai i Klodian Rashës dhuron paratë për shërimin e vogëlushes nga Shkupi