Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Rrotullohet autobusi, ja sa persona humbën jetën!

Advertisement

Një autobus që po udhëtonte nga Spanja në Poland është aks*identuar sot në jug të Berlinit. Nga ky aks.ident, 19 persona kanë mbetur të vdékúr, raporton ExpressMediat e huaja shkruajnë se sipas informatave nga policia, nëntë persona janë në gjendje më të r*ëndë shëndetësore.

“Policia thotë se 12 persona kanë humbur jetën, dhe 19 persona janê në të lënduár pasi një autobus në rrugën nga Spanja në Poland u rrëzua të premten në jug të Berlinit. Të lë*nduarit janë kryesisht nga Polanda”, raportojnë mediat, duke cituar policinë e shtetit të Brandenburgut.

Advertisement

Read Previous

Krasniqi pret në takim Gashin, ja çfarë u diskutua!

Read Next

Komunikojnë me kode, momenti kur Arjola me gjeste i thotë Ilirit të mos flas