Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Rritet vdekshmëria nga Covid-19 në Maqedoni (TABELA)

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se në 24 orët e fundit janë kryer 1814 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 180 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 13 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 206 persona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Zeka me Covid-19 në spital: Hera e parë që s’mund të votojë!

Read Next

Ministri Hoxha: Presim ky vit të jetë i mirë dhe i begatë për vreshtarët