Breaking News :

nothing found
05-10-2022

Rita Ora me veshje kombëtare në videoklipin e saj të ri

Advertisement

Gjatë ditës së sotme, Këngëtarja Shqiptare me famë botërore Rita Ora publikoi një insert të shkurtër prezantues të videoklipit të saj të ri në instagram ku dhe u shfaq me veshje kombëtare, përcjell nmk-post.com. Videoklipi i ri – që ajo e ka quajtur mini filmin e saj – do të shoqërojë bashkëpunimin e Rita Orës me disa këngtarë të famshëm e cila këngë do të lansohet me 12 shkurt/nmk-post

Advertisement

Read Previous

Dy polic rrugor dy*shohen se morën ryshfet

Read Next

Numri i fëmijëve të infektuar me Covid 19 në SHBA…