Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Rita Ora e merr bekimin e prindërve, fejohet në fundjavë

Advertisement

Rita Ora dhe Taika Waititi pritet të fejohen në Australi gjatë festave të Krishtlindjeve. Prindërit e këngëtares shqiptare, Besnik dhe Vera Sahatçiu thuhet se i kanë dhënë bekimin Ritës për tu fejuar me regjisorin e njohur.
Ata janë takuar me Taikan në Londër dhe thuhet se janë të kënaqur me karakterin e treguar

Rita së fundmi mbërriti në Australi me Taika për të filmuar sezonin 2022 të The Voice. Pikërisht në Australi në xhirimet e The Voice ka ndodhur njoftimi dhe takimi i parë i tyre.
Taika ka qenë i martuar dhe ka dy fëmijë, ndërsa Rita ka patur disa lidhje, por nuk është fejuar asnjëherë.
Krishtlindjet e këtij viti pritet të jenë me fat për të dy dhe çifti në fjalë pritet të ndërrojë statusin.

Advertisement

Read Previous

Rama thyen gotën gjatë mbledhjes me Zaevin dhe Vuçiqin

Read Next

Aksioni në Kumanovë, në mesin e të arrestuarve edhe policë dhe zyrtarë shtetëror