Breaking News :

nothing found
21-09-2023

“Rasti i Deçanit”/ Shkon në 4 numri i personave që kanë humbur jetën

Accident or crime scene cordon tape, police line do not cross. It is nighttime, emergency lights of police cars flashing blue, red and white in the background

Advertisement

Ka shkuar në katër numri i të vrar*ëve nga të shtë*nat me ar*më në drejtim të një autobusi në fshatin Gllogjan. Siç ka mësuar KOHA, në vend të ngjarjes kanë vde*kur shoferi dhe konduktori i autobusit, ndërsa më vonë, si pasojë e plagëve, edhe dy të rinj, të lindur më 2003, përkatësisht 2004. Gjendja e dy të plag*osurve tjerë është stabile.

Advertisement

Read Previous

TRAGJ*IKE/ Shkon në tre numri i personave që humbën jetën në Gllogjan

Read Next

Aksid*entohet eskorta e Sali Berishës