Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Rama thyen gotën gjatë mbledhjes me Zaevin dhe Vuçiqin

Advertisement

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë fjalimit të tij në kuadër të takimit të sotëm të “Ballkanit të Hapur” ka thyer një gotë, shkruan TV21.

“Një xham është thyer. Në traditën tonë syri i keq mori një goditje me pamundësi për tu rikthyer. Lajm i mirë për Ballkanin e Hapur”, tha Rama.

Advertisement

Read Previous

Aksion i madh policor në Lagjen e Trimave Kumanovë

Read Next

Rita Ora e merr bekimin e prindërve, fejohet në fundjavë