Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Rama tallet me djalin që u rrëzua nga shtylla duke djegur flamurin serb

Advertisement

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në platformën “Tik Tok” momentin kur një i ri ka tërhequr flamurin serb nga shtylla ku ishte vendosur për ta grisur.

Flamuri shqyhet në mes dhe pjesa tjetër mbetet lart.

I riu bie nga një lartësi e konsiderueshme për shkak të grasos që kanë vënë në shtylla, teksa Rama shkruan: “Unë tradhtar dhe ky patriot i bie apo jo? Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët”.

Advertisement

Read Previous

Dënohet me burgim biznesmeni i famshëm i armëve, përfituesi i milionave nga Policia e Kosovës

Read Next

KFOR: Makina dhe pajisje ushtarake do të futen nga Maqedonia e Veriut për në Kosovë