Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Rama: S’kam për të marrë kurrë patentë, nuk e ngas dot makinën sepse kam këmbët e gjata

Advertisement

Kryeministri Edi Rama prezantoi sot në Elbasan platformën e Bashkëqeverisjes “Shqipëria që duam”, duke nisur kështu fushatën sensibilizuese.

Në një takim publik me qytetarë, ndër të tjera Rama nuk hezitoi të shkëmbente edh batuta. Teksa argumentonte se si do të hiqen sportelet nga viti 2022 për të shmangur korrupsionin në administratë, Rama përmendi sërish faktin se nuk ka patentë.
“Nuk kam për të marrë patentën se nuk jam i zoti që të ngasë makinë, plus kam dhe këmbët shumë të gjata”, tha Rama./TV21

Advertisement

Read Previous

Me dy avionë ushtarakë do të arrijnë kufomat! Detaji i vogël i Sulejmanit u shpëtoi jetën disa personave (VIDEO)

Read Next

Vëllezërit binjak Ahmeti dhe prindërit e tyre do të va*rrosen të shtunën