Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Rama publikon pamjet: Kështu do të duket Porti i Durrësit në Shqipëri (FOTO)

Advertisement
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka nisur ditën me disa pamje nga projekti 3D i portit të Durrësit, përcjellë nmk-post.
“Mirëmëngjes dhe me këtë shembull të thjeshtë, të një investimi fantastik e të shumëpritur si ky, që na janë dashur disa vjet ta afrojmë kaq pranë, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan mes tjerash Rama.
Advertisement

Read Previous

Krasniqi: Mund të pritet rritje e rasteve me COVID-19 në Kosovë

Read Next

Taravari: Koalicion me djallin por jo me BDI-në