Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Prurja e re e PDK-së nis menjëherë punën në terren: Me zemër, me UÇK-në

Advertisement
Faton Abdullahu, analist politik u prezentua para disa ditësh si aderim i ri në PDK-në e Enver Hoxhajt.

E Abdullahu që pritet të jetë kandidat për deputet, ka filluar menjëherë punën në terren, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një fotografi në Facebook me disa anëtarë të partisë, ku në prapavi duken fotografitë e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit.

“Kemi shumë punë, se kemi ndermend mu ndal – Me PDK-n, me zemër me UÇK-në”, ka shkruar Abdullahu.

Kujtojmë që përveç Abdullahut në PDK ka aderuar edhe analisti tjetër, njëherit profesor universitar, Ardian Kastrati. /Lajmi.net/

Advertisement

Read Previous

Dy të lënduar në Ferizaj nisen për Austri

Read Next

Hoxhaj: Fëmijët e dëshmorëve bartin mesazhin, sakrificën dhe krenarinë e prindërve të tyre