Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Prokurorja Fetai hedh poshtë teorinë se “Monstra” ështëi rast i montuar

Advertisement

Vrasja e pesëfishtë në vitin 2012 ka ndodhur pikërisht në Liqenin e Smillkovës dhe viktimat nuk kanë qenë të bartura nga një vend tjetër, tha prokurorja Fatime Fetai në fjalët përfundimtare për “Monstren”, raporton tv21.tv. Kjo sipas saj dëshmohet me gjurmët, projektilet dhe mënyrën se si janë gjetur gjurmët e gjakut në vendngjarje.
Fetai hodhi poshtë edhe versionin se viktimat kanë pasur ndonjë lidhje me femijët e ish-kryetarit të Kuvendit, Trajko Veljanovski, sepse siç tha Fetai, këtë gjë në asnjë moment nuk e dëshmoi pala mbrojtëse.

Advertisement

Read Previous

Ministri Hoxha zhvilloi takim me Agjencinë Turke të Sigurimit Bujqësor “TARSIM”

Read Next

MPJ: Prej 20 janarit me Serbinë, qytetarët shqiptarë mund të lëvizin lirshëm vetëm me kartë ID