Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Prishtinë, Golf 7-shi përfundon ma katër rrotë përpjetë

Advertisement

Një aksident i rrezikshëm ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në rrugën Prishtinë-Gjilan. Aksidenti ka ndodhur saktësisht në fshatin Slivovë. Vetura e tipit Golf 7 është përplasur me një makinë model Mercedes 190.

Për pasojë, Golfi është përmbysur në rrugë. Nga vendi i ngjarjes thuhet se ka të lënduar në këtë aksident./Indeksonline/

Advertisement

Read Previous

Lista dhe datat e ndeshjeve të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve

Read Next

Në Krivollak filloi shkatërrimi i 12.700 bombave të gjetura në Manastir