Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Prindërit dhe binjakët e tyre që vdiqën në aksidentin në Bullgari, do të va*rrosen sot

Advertisement

Familja Ahmeti, binjakët 4 vjeçarë, Luani, Albani, Avnie dhe Xhihan Ahmeti, va*rrosen sot, me drekë. Për këtë bënë me dije familjarët. Në orën 10, nga xhamia në Çair ku janë 4 k*ufomat, familjarët do të nisen për në fshatin Vishtic të komunës së Likovës, për të bërë va*rrrimin e tyre, përcjell SHENJA.

Familja 4 antarëshe Ahmeti, ishe pjesë e aks*identit që ndodhi më 23 nëntor në Bullgari, dhe u sollën dje nga Sofja së bashku me 41 ku*fomat e tjera. /SHENJA/

Advertisement

Read Previous

Milaim Zeka: Tomë Gashit ke qenë gjykatës i Millosheviqit (Dokument)

Read Next

Va*rroset familja 4 anëtarëshe