Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Postimi prekës i Keith para hyrjes së Adriana Matoshit në opèracion

Advertisement

Aktorja dhe deputetja kosovare, Adriana Matoshi gjatë ditës së sotme pritet t’i nënshtrohet një opè.racioni për heqjen e tû.morit në trû.
I dashuri i saj Keith ka bërë një postim prekës në Instagram teksa i ka uruar
shèrim të shpejtë. “Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar atë që jeni për mua. Gjithçka që dua të them është faleminderit që keni ardhur në jetën time. Shpresoj që së shpejti të shihemi sërish dhe të krijojmë më shumë kujtime të paharrueshme.
te dua

Advertisement

Read Previous

Shoqata e bastorëve ndan nga 600mijë denarë për familjarët e aksi*dentit tr*agjik

Read Next

LAJM I MIRË: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operacionin