Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Po u jepet lamtumira e fundit familjes Jahiu nga Morana e Studeniçanit

Advertisement

Familjarë, miq, të afërm tashmë po i japin lamtumirën e fundit më të dashurve të tyre në Moranë të Studeniçanit.

Kujtojmë që këtij ak*sidenti f*atal i shpëtuan shtatë persona të tjerë të cilët ishin duke u kthyer nga Turqia për në Maqedoni Veriore./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Moment prekës, pilotët bullgarë ngushëllojnë familjarët e viktimave të aksidentit!

Read Next

Lot dhe mërzi nga banorët e Studeniçanit në va*rrimin e Familjes Jahiu