Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Pas fitores së Vetëvendosjes, i dëshpëruar simpatizanti i PDK-së e shqyen pasaportën e Kosovës

Advertisement

Ndonëse nuk është publikuar ende rezultati final i zgjedhjeve të djeshme, Lëvizja Vetëvendosje po radhitet e para me numrin më të madh të votave.
Pasi zgjedhjet e djeshme si fitues nxorën Lëvizjen Vetëvendosje, një qytetarë nga Drenasi ka marrë një vendim.Ai ka grisur pasaportën e Kosovës, pasi që nuk i ka pëlqyer rezultati i zgjedhjeve.

Qytetari është përkrahës i Partisë Demokratike të Kosovës dhe ka qenë shumë aktiv në rrjete sociale duke e përkrahur këtë subjekt.

Advertisement

Read Previous

Zaev: Koalicioni qeveritar është “për” vendosjen e etnisë në letërnjoftime

Read Next

Qeveria nesër pritet ta miratojë pakon e 5 antikrizë