Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Papa Françesku rrëzohet në shkallët e avionit, kjo është gjendja e tij

Advertisement

Gjatë largimit të tij pas vizitës në Qipro, Papa Françesku ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar duke u ngjitur në avion.

Fatmirësisht Papa nuk u lëndua, pasi ai u ngrit menjëherë në këmbë me ndihmën e një roje sigurie dhe kur hipi në avion, përshëndeti me buzëqeshje të pranishmit në eventin e tij zyrtar të lamtumirës.

Një skenë e ngjashme, në të cilën Papa Françesku ka humbur ekuilibrin, ka ndodhur edhe shtatorin e vitit të kaluar, gjatë vizitës së tij në Shtetet e Bashkuara.

Advertisement

Read Previous

Majlinda Kelmendi nuk mban lotët: Për shumë vite kemi qenë vetëm unë dhe Toni kundër botës

Read Next

“Dil jashtë”, qytetari s’don t’ia tregojë certifikatën e vaksinimit kondukterit