Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Pandora Gostivarit mbulohet n’para!

Advertisement

Pandora e Gostivarit, modeste nga natyra, e dashuruar pas muzikës dhe pjesë e skenës që në moshën 12-vjeçare, kur mori për herë të parë mikrofonin në duar, është një nga këngëtaret më të kërkuara, por aktualisht më të paguara në vend. Ndonëse nuk i ekspozohet shumë publicitetit, në faqen e saj zyrtare mund të shihni video nga performancat e saj, në të cilat ajo performon, zakonisht e ulur duke kënduar dhe publiku euforik e mbulon me para.

Në faqen e kanalit muzikor YouTube, videot e saj kanë dy milionë shikime.

Kush është Pandora, këngëtarja modeste, e gjithë agjenda e së cilës për vitin 2022 tashmë është mbushur me paraqitje të planifikuara të ftuara brenda dhe jashtë vendit, tregon bashkëshorti dhe menaxheri i saj, Bekimi, i njohur ndryshe në publik si pronar i “Elite cars nmk”. Fokus” “, Një kompani që merret me qira të makinave luksoze dhe shitje automjetesh.

– Me gruan time Pandorën dhe vajzën time tetë vjeç jetojmë në linjën Gostivar – Amerikë. Pandora është mjaft e njohur, performon me këngë të vjetra origjinale shqiptare më së shumti, dhe ndonëse e re, është 27 vjeçe, i është përkushtuar muzikës prej gati 15 vitesh. Unë menaxhoj karrierën e saj, arrij të balancoj biznesin tim të makinave dhe paraqitjet e rregullta të gruas sime.

Aktualisht jemi duke u përgatitur për një turne në Gjermani, prej andej vazhdojmë për në Zvicër. Interesimi i diasporës sonë për Pandorën është i madh, në periudhën e ardhshme kemi planifikuar rreth 80 dasma. Axhenda për pothuajse të gjithë vitin 2022 është përmbushur, publiku e do dhe dëshiron që të performojë. Tarifa e dasmës është 2000 euro pa bandë bashkë me bandë 3000 euro. Kudo që ajo shkoi njerëzit ishin të lumtur”, tha Bekimi.

Advertisement

Read Previous

Studimi: Kjo Është Mosha Kur Përjetoni Śeksin Më Të Mirë Në Jetë

Read Next

Zbulohet gjinia e bebit të Marina Vjollcës