Nusja dhe dhëndri kanë nisur kërcimin e dasmës, ajo që ndodhi “ngriu” të gjithë të ftuarit

Pothuajse çdo dasmë ka surprizat e saj , diçka që nuk i pëlqen veçanërisht nuses dhe dhëndrit, të cilën duan ta shmangin.
Kjo ka ndodhur edhe në një ceremoni, ku dhëndri dhe nusja dukeshin krejtësisht të lumtur. Ata të dy ishin gati për të vazhduar vallëzimin e parë të dasmës, por në atë moment ndodhi diçka e paimagjinueshme.

Konkretisht, siç tregon vetë nusja, ata të dy nuk e kishin provuar këtë kërcim të parë, për çka ndodhi e papritura, në tentativën e tyre për të bërë një piruetë, në një kohë kur gjithçka po shkonte mirë.

Si pasojë, nusja për pak sa nuk i ka dalë shpatulla, ku të gjithë kanë përjetuar një tronditje të vogël, pikërisht fotografi e ka kapur atë moment, si dhe ai ku të gjithë ishin mbledhur për foton e dasmës . Ajo, megjithatë, pranon se qesh sa herë që mendon për ngjarjen në fjalë./abcnews.al

Read Previous

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Read Next

Lira turke shënon rënie të madhe. Ja sa ka rënë!

%d bloggers like this: