Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Nuk do të diskutohet dorëheqja e Zaevit!

Advertisement

Petre Shilegov nga LSDM thotë se në mbledhjen e sotme të Këshillit Qendror dhe Ekzekutiv të LSDM-së do të diskutohet për shumë çështje aktuale, por jo edhe për dorëheqjen e liderit të partisë, Zoran Zaev, përcjell TV21. Shilegov theksoi se mes tjerash do të diskutohet edhe përfshirja e Alternativës në Qeveri. “Jo nuk e keni rendin e ditës. Nuk do të diskutohet për dorëheqjen. Megjithatë, duhet të kemi disa qëndrime serioze lidhur me formimin e shumicës politike, hyrjen e Alternativës në Qeveri. Këto do të jenë temat që do të diskutojmë sonte”, tha mes tjerash Shilegov.

Advertisement

Read Previous

Osmani: Nesër arrijnë dy të lënd*uarit e aksid*entit

Read Next

“Akside*nti tragj*ik”/ Shkruajti koment “më pak shqiptarë”, thirret në polici Shkupjani