Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Një burrë paraqet rastin në polici: Po më rreh gruaja!

Advertisement

Burri ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij e ka sul*muar fizik*isht, shkruan arbresh.info. Sipas vikt*imës e dysh*uara ka probleme psikike.
Po ashtu vik*tima ka marr tretman mjekësor.
“Fushë Kosovë 23.11.2021 – 19:40. Vik*tima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizi*kisht nga bashkëshortja e tij, e dyshuara femër kosovare. Sipas vikti*mës e dyshu*ara ka probleme psikike dhe e njëjta nuk është në gjendje të kujdeset për fëmijët e tyre. Vikt*imës iu është ofruar tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së./arbresh.info/

Advertisement

Read Previous

Si është gjendja e të lënduar*ve? Flasin nga spitali Pirogov

Read Next

Habitin ekspertët Bullgar: Arsyet e aksid*entit në autostradën e Strumës nuk do të dihen!