Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Ngjarje e rëndë: Bie nga lartësia e ndërtesës ku po punonte, vdes 35-vjeçari

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, ku një 35-vjeçar ka humbur jetën, teksa ka rënë nga lartësia.

Policia njofton se ka mbetur viktimë i riu R. H., teksa aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.12.2021, rreth orës 10:55, në afërsi te sheshi “Shqiponja”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi R. H., 35 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Advertisement

Read Previous

Granit Xhaka ka një fjalë për Big Mamën pas debatit me Antonelën

Read Next

Beatrix i jep fund lidhjes me Donaldin: Jam mërzitur gjithë këto ditë, dua vëmendjen që më ke dhënë