Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Nga shpejtësia e madhe rrokulliset vetura, vd’es shqiptari

Advertisement

Një 29-vjeçar nga Shqipëria ka hum’bur jetën në një ak’sident që ka ndodhur në Kretë në orët e para të ditës së sotme.
Mediat greke raportojnë se si pasojë e shpejtësisë, makina ka humbur kontrollin duke u përmbysur dhe për pasojë i riu ka ndërr’uar jetë në vend nga plagët që ka marrë.

Identiteti i shqiptarit që ndërroi jetë në aksident nuk bëhet i ditur nga mediat në Greqi.

Advertisement

Read Previous

Paga mesatare në tetor ishte 29.145 denarë

Read Next

Forcohet lira, turku feston me daulle dhe surle (VIDEO)