Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Nga e hëna ndryshon moti në Maqedoni

Advertisement

Deri të dielën do të mbajë mot stabil, paradite nëpër disa fushëgropa do të ketë paraqitje të mjegullës dhe vranësira të dobëta, paralajmërojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Gjatë orëve të mbrëmjes në disa vende do të ketë rrufe dhe temperaturat e mëngjesit do të bien nën zero. Të hënën priten reshje të shiut.

Advertisement

Read Previous

FOKUS: Ja kush e ka bindur Zaevin ta mendonte edhe një herë dorëheqjen

Read Next

Milloshoski: Zaevi të përgatitet për transfer të qetë të pushtetit