Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Nënkryetari i Kuvendit Fadil Zendeli: Talat Xhaferi të kthehet ta mbaj seancën

Advertisement

Nënkryetari i Kuvendit, Fadil Zendeli pas një ore pauzë nga foltorja ka ka kërkuar që kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi të kthehet në sallën e Kuvendit të të mbajë seancën, shkruan Alsat.

Zendeli ka thënë se “Xhaferi duhet ti mbajë seancat e Kuvendit, pasi ai është në Kuvend”.

Sipas Zendelit, Xhaferi as nuk është i penguar as nuk mungon në Kuvend dhe pasi ndodhet aty duhet ti udhëheq seancat./ Alsat.mk

Advertisement

Read Previous

Taravari: Kemi zëvendësim për deputetin Kastriot Rexhepi, Qeveria do të bie

Read Next

Bilall Kasami: Kemi dyshime se deputeti Kastriot Rexhepi është kidnapuar