Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Ndodhë në Turqi, gazetari godet kameramanin gjatë intervistës

Advertisement

Gazetari i njohur turk, Muharrem Sarikaya është bërë kryelajm për një gjest të shëmtuar të tij.
Gjatë një interviste, gazetari turk ka qëlluar me shuplakë kameramanin, pasi ai po rregullonte në intervistë pajisjet e zërimit.

Shoqata e Gazetarëve në Turqi dhe gjitha sindikatat kanë reaguar ndaj këtij veprimi të Sarikayas./Indeksonline/

Advertisement

Read Previous

ASH: Agim Nuhiu, kukull qyqare që fshihet pas padrejtësisë

Read Next

Bie sërish lira turke, Erdogan: Zoti na shpëtoftë