Ndërron jetë vëllau i Nevzat Bejtës

Advertisement

Mbrëmë ka ndërruar jetë vëllau i Nevzat Bejtës. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Bejta. “Vëlla pusho në paqe.

Vëlla pusho në paqe.

Me dhimbje të thellë njoftoj familjarët, miqt dhe shokët që vellau jonë, Gjylgjys Bejta sot ia dorëzoi shpirtin Allahut.

Varrimi i të ndjerit bëhet (nesër) E diell, pas namazit te drekës.

Zoti e mëshiroftë 🤲

Advertisement

Read Previous

Virologu gjerman jep lajmin që po e presim të gjithë për Covid-19

Read Next

Ahmeti apelon për vaksinim masiv

%d bloggers like this: